Трансфер на Драгобрат

Трансфер до Карпат пропонує Вам:


найкращий спосіб дістатися на Уазах і ГАЗ 66 з Ясиня до будь-якого готелю, витяга (подъемника) Драгобрата, і навпаки від Драгобрата до Ясиня.


Замовивши у нас трансфер з Ясиня на Драгобрат, Ви безумовно отримаєте найбільш мобільний і безпечний спосіб дістатися до пункту Вашого призначення, при цьому отримуючи задоволення від поїздки і заощаджуючи свої гроші і час.


Замовляйте трансфер Ясиня - Драгобрат - Ясиня  прямо зараз!

Авто для трансферу Ясиня - Драгобрат

УАЗ "Бобік"


Кількість місць: 4 + Багаж


Ціна: 600 грн.

УАЗ "таблетка"


Кількість місць: 8 + Багаж


Ціна: 1000 грн.

ГАЗ 66


Кількість місць: 18Багаж


Ціна: 1500 грн.

УАЗ "Бобік"


Кількість місць: 4 + Багаж


Ціна: 600 грн.

УАЗ "таблетка"


Кількість місць: 8 + Багаж


Ціна: 1000 грн.

ГАЗ 66


Кількість місць: 18Багаж


Ціна: 1500 грн.

Драгобрат відомий, як самий високогірний гірськолижний курорт України та є прекрасним вибором для зимового відпочинку в Карпатах. Він розташований на висоті 1300-1400 метрів над рівнем моря, в 18 км від селища Ясіня в Рахівському районі, Закарпатської області.


Підковоподібне розташування гір Свидовецького хребта створює передумови для наявності стабільного сніжного покриву з листопада по травень, а останні 35 років відсутність снігу навіть в найтепліші і малосніжні зими в Урочищі Драгобрат не реєструвалось. 


Перепад висот на Драгобраті – близько 500 м, є 4 основні траси, з яких найдовша – 1300 м, є 5 підйомників. Основні підйомники Гірськолижного курорту Драгобрат розташовані на схилах гори Стіг.

Гірськолижний курорт Драгобрат має 4 гірськолижні траси (три червоних і одна синя). Найдовша траса «Стіг» 1300 м, перепад висот 410 м. Траси обслуговуються 5 бугельні підйомники. Є підйомники і ділянки трас для новачків і дітей. За допомогою ратрака проводиться доставка лижників і сноубордистів на гірські схили, що дозволяє збільшити довжину спусків до 3-х і більше км.


Рекомендуємо Драгобрат:  для фанатів гірськолижних турів в Карпати або для бажаючих вдосконалити свою техніку катання (бажано з мінімальною підготовкою, тому що більшість трас вимагають досвіду). Абаноменти на підйомники в 2 рази дешевше ніж ГК “Буковель”.


Ви вже в Ясінях. Тепер вам потрібно дістатися на сам Драгобрат. Ви можете туди доїхати на своєму авто, якщо у вас повнопривідна машина. Якщо у вас немає такого авто - тоді тільки трансфер на Уазах і ГАЗ 66.