Івано-Франківськ - Яремче

900 грн.

Volkswagen Transporter

Яремче Івано-Франківськ як доїхати?


Ski Transfers пропонує Вам найкращий спосіб дістатися на мікроавтобусі з міста Івано-Франківська до будь-якого готелю, витяга (подъемника) Яремче, і навпаки від Яремче до будь-якого вокзалу чи аеропорту Івано-Франківська. Або в будь-яку іншу точку Карпатського регіону.


Замовивши у нас трансфер до Яремче на комфортабельному мікроавтобусі, Ви безумовно отримаєте найбільш мобільний і безпечний спосіб дістатися до пункту Вашого призначення, при цьому отримуючи задоволення від поїздки і заощаджуючи свої гроші і нерви чекаючи таксі.


 Замовляйте трансфер Івано-Франківськ - Яремче прямо зараз!


Ціна за мікроавтобус «Volkswagen Transporter» на 8 чоловік.

Трансфер Івано-Франківськ - Яремче або у зворотньому напрямку від - 900,00 грн./поїздка

* вартість трансфера може змінюватись в залежності від ціни палива !!!Трансфер до Карпат

  • відстань - 65 км.
  • час в дорозі  1 год.


Замовити транспорт на визначений час можна за тел.

+38 (097) 904-96-66 або (066) 954-96-66

 Трансфер до Карпат, мікроавтобуси на замовлення з Яремче, Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Чернівців на лижний курорт Буковель та Драгобрат і назад.

Вiдгуки
Добавить отзыв
Олег. Одеса
Олег. Одеса
Привіт! Не вперше користуюємось послугами вашої компанії сім’єю і для друзів із за кордону. Хочу подякувати за комфортне обслуговування, безпечне і вчасне перевезення. Особливо хочеться сказати спасибі Міші, який створював доброзичливу атмосферу і за професійне керування авто. Бажаю процвітання, розвитку і тримати марку “the first”! З повагою сім’я Стефанюк.
Коментувати
SKITRANSFERS
SKITRANSFERS
Дякуємо! Раді будемо бачити вас знову.
Skitransfers
Skitransfers
Маєте будь-які запитання щодо наших послуг? Без коливань зв'яжіться з нами, і ми відповімо Вам якнайшвидше. Ми дуже цінуємо будь-який відгук від Вас, адже він допоможе нам зробити наші послуги ще краще.
Коментувати