Хочете снігу? Вирушайте на Драгобрат


Драгобрат РЕАЛЬНО завалює снігом! Прийшла зима, яку так чекали!

Драгобрат

Драгобрат

Драгобрат

Драгобрат

Трансфер до Карпат пропонує Вам:


Трансфер до Ясиня

Ski Transfers пропонує Вам найкращий спосіб дістатися на мікроавтобусі з міста Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Чернівців в Карпати Ясіня (Драгобрат), і навпаки від Драгобрата (Ясиня) до будь-якого вокзалу чи аеропорту Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Чернівців. Або в будь-яку іншу точку Карпатського регіону.

Трансфер Драгобрат

Замовте "Трансфер до Карпат" за тел: +38 066 954 96 66, +38 097 904 96 66 і спокійно збирайтеся в дорогу. З нами Надійно, у нас Комфортно і Доступно! Зустрінемо з вокзалів, аеропортів, готелів у будь-який час доби.


Трасфер на Драгобрат

Найкращий спосіб дістатися на Джипах, Уазах і ГАЗ 66 з Ясиня до будь-якого готелю, витяга Драгобрата, і навпаки від Драгобрата до Ясиня. Трансфер Ясиня Драгобрат можна замовити за тел: (097) 265 46 63(096) 605 68 33 Іван


Драгобрат – найвисокогірніший гірськолижний курорт України!


Вище вже нема куди) Драгобрат розташований на висоті 1400м над рівнем моря, у підніжжі гірської вершини Стіг (1704 м). та г. Близниця (1883м) в районі Свидовецького гірського масиву. Таке вдале географічне розміщення забезпечує схили Драгобрату натуральним сніговим покривом як мінімум 5 місяців у році. Жоден курорт в  Україні не може похвалитися якісним природнім сніговим покривом у березні, квітні, а деколи – ще й у травні!


Створені ідеальні умови для любителів екстримального відпочинку: 20 гірськолижних трас різної складності, сучасна інфраструктура та неймовірні гірські пейзажі.

 

Траси Драгобрату завжди підготовлені снігоущільнюючою технікою. Любителі пофрірайдити мають необмежені можливості катання на лижах і сноубордах! Ну, а мабуть за що найбільше люблять тутешні схили, це за найкращі в Україні можливості для фрірайдуПухляку тут вдосталь, а круті спуски - справжній рай.Нет отзывов
Добавить отзыв