Третій Всеукраїнський чемпіонаті з подолання перешкод із жінкою на шиї.

Перші дні весни пробуджують романтичні почуття не тільки у жіночих серцях. Чоловіки у ці дні з усіх сил прагнуть нагадати про себе і про свої почуття своїм половинкам, даруючи їм позитивні емоції кожен по-своєму.

Ті ж, хто відпочиватиме 8 березня 2014 року в ТК «Буковель», о 13:00 год. зможуть довести своїм коханим, що вони справді сильна половина людства, яка вміє та може подолати будь-які життєві труднощі, взявши участь у Третьому Всеукраїнському чемпіонаті з подолання перешкод із жінкою на шиї.

Умови участі в чемпіонаті
Учасники змагань повинні пройти через смугу перешкод протяжністю 250 метрів, біжучи, стрибаючи, перелізаючи через перешкоди і повзучи із жінкою, що сидить на шиї. (Можна тягти дружину в стилі пожежника і навіть догори ногами, обхопивши її талію руками. Жінка ж в цей час лежить на чоловічій спині, зачепившись ногами за плечі. Важливо, щоб жінка не торкалась землі ногами чи іншими частинами тіла). Перемагає пара, яка до фінішу приходить першою.
Перепони: снігові кучугури, лід і вогонь, віз із сіном, мішки з картоплею та ін.. Вага дружини не повинна бути менше 49 кг. В іншому випадку чоловікові доведеться взяти додатковий вантаж. Утім умова «перенесення дружин» досить умовна: на старті ніхто не питатиме в учасників підтвердження укладення шлюбу. Тому бігуни можуть нести на плечах чужих дружин, «позичених» на період чемпіонату у друзів або сусідів.

Примітка
Ці змагання вперше були проведені в 1992 році у Фінляндії, і пізніше поширилися в інші частини світу, такі як Сполучені Штати Америки і Гонконг і кожен раз привертають увагу тисячі туристів і ЗМІ з усього світу.
Наймасштабнішим і наймасовішим з подібних заходів вважається Північноамериканський чемпіонат з перенесення дружин, який влаштовують щороку на лижному курорті в Ньюрі, штат Мен, США. З 2012 року відбуваються у гірськолижному курорті «Буковель».

Організатор фестивалю: Event -агентство «Свято в Карпатах».
Заявки на участь в чемпіонаті надсилати на: artbukovel@gmail.com
Довідки за телефоном: +38 098 1000 200
www.bukovel.com


Нет отзывов
Добавить отзыв