1 лютого - святкування Китайського Нового року у ТК «Буковель»!

 Туристичний комплекс «Буковель» відвідують туристи з усього світу. Найбільший у Східній Європі гірськолижний курорт полюбився і представникам піднебесної, тож ось уже третій рік поспіль у Карпатах зустрічають Китайський Новий рік.Таким чином, гості курорту вже втретє за місяць зустрічатимуть Новий рік: 31 грудня традиційний Новий рік, 14 січня - старий Новий рік, 1 лютого - святкування Китайського Нового року! 

Під час святкувань заплановано якомога більше познайомити відвідувачів ТК «Буковель» із традиціями святкування Нового року в Китаї. До того ж усі без виключення учасники святкування візьмуть участь у дійствах, які є невід’ємним елементом новорічних святкувань на Сході.

У програмі свята:

 

  • вогняне шоу;
  • святковий концерт;
  • майстер-клас із приготування суші;
  • китайська чайна церемонія;
  • квест «Знайди серце дракона»;
  • китайські танці (кабукі) під китайські та всесвітньовідомі хіти;
  • запуск небесних ліхтариків;
  • святковий феєрверк.

Святкування проходитиме біля головного озера курорту, на площадці поруч із драконом – найпошанованішою істотою у Китаї.
Дійство розпочнеться о 13:00, а завершиться під вечір святковим феєрверком.


Міфологія про походження свята:

У давньокитайських переказах, казках і легендах сказано, що на початку кожного нового року китайці змушені були боротися з міфічною твариною, що носила ім’я Ніен (кит. 年). Ніен приходив у перший день Нового року, щоб пожирати худобу, збіжжя та харчові припаси і навіть сільських жителів, особливо дітей. Щоб захистити себе, люди клали їжу біля входу в помешкання у час приходу нового року. Бо за повір'ям вважалося, що чим більше буде наїдків — тим добрішим і поступливішим буде звір. Люди вірили, що Ніен, наситившись їжею, яку вони йому приготували, не нападатиме більше на людей і залишить їх у спокої.

Одного разу люди побачили, що Звірина злякалася маленької дитини, яка була одягнута в червону одежину, і вирішили, що вона боїться червоного кольору. З того часу кожного разу, коли приходить Новий рік, люди розвішують червоні ліхтарі і червоні сувої на вікнах і дверях своїх помешкань. Також використовують феєрверки, щоб відлякувати Ніеня. Дотримуючись перелічених традицій, мешканці спонукали Звіра оминати їхні поселення.

 

Організатор святкування: Event-агентство «Свято в Карпатах»

www.bukovel.com

 

Нет отзывов
Добавить отзыв