Вечірки у РЦ «Бука», 24 - 26 січня

24 січня (в п’ятницю) - Вас чекає Dj-set від епатажного ведучого Олексія Дурнєва, ведучого телепередачі "Дурнєв +1". Завітайте у РЦ «Бука» та скандальний відеоблогер задасть Вам настрій на увесь вечір.


24-25 січня (в п’ятницю-суботу) – у пабі «Кухель» живий концерт гурту «GOODLIFE». Твори GOODLIFE, як українські так і англійські, часто-густо несуть у собі послання про любов, пошук правди, неодноразово переплітаються навіть з самим Богом та несуть у собі потужну позитивну енергетику. Протягом вечора на Вас чекають пивні війни, пісенні заспіви та божевільні конкурси.


25 січня (у суботу) – концерт групи Green Grey «20 років у ROCK n ROLL». Green Grey - це група, культура, соціальний рух і спосіб життя. За 20 років в рок-н-ролі музиканти багато і часто були першими. Green Grey змінили формат музики та її сприйняття в Україні, зламали свідомість громадськості і вже в 90-х стали класичними рок-зірками. Заходьте та відсвяткуйте 20-річчя групи разом з нами.


26 січня (в неділю) – запрошуємо на сольний концерт серцеїда української естради, галантного кавалера, романтичного співака, Заслуженого артиста України – Віктора Павліка. Співає він на чотирьох мовах і під абсолютно різнопланову музику, але в кожну пісню вкладає частинку своєї душі. Приходь, тебе чекає тепла зустріч, душевна атмосфера і живий звук. Після концерту дискотека до ранку.


Резервуй: +38 0342 595 444 -  www.bukovel.com

Нет отзывов
Добавить отзыв