Драгобрат - Олімпійське селище 2022

Олімпійські змагання 2022 буде приймати перлина Українських Карпат — найвисокогірніша гірськолижна база України — Драгобрат. Вона розташована на висоті 1400 м над рівнем моря на межі хвойних лісів і альпійських лук біля підніжжя гори Стог (1707 м над р. м.) у районі гірського масиву Близниця (1883 м над р. м.). За рахунок значної висоти та унікального клімату тут взимку та навесні землю вкриває природний сніговий покрив.

26 березня 2019 було підписано останні договору про передачу прав власності нерухомості на території Урочища Драгобрат власниками готелів з представниками інвестиційної компанії "Береза" з Ізраїлю. Ця подія стане одним з найважливіших стратегічних кроків у розвитку гірськолижного курорт Драгобрат.


Адже, завдяки масштабній програмі компанії "Береза", вже подана заявка в Міжнародний олімпійський комітет щодо проведення олімпійських ігор 2022 саме на Драгобраті. Єдиному в Україні місці, де природою закладена можливість одночасного проведення змагань з лижного двоборства, біатлону, фрістайлу та сноуборду.


У рамках інвестиційної програми передбачено будівництво канатної дороги з ПТГ Ясіня до самого Урочища Драгобрат, що істотно полегшить доставку будівельних бригад та будівельних матеріалів. Крім того, планується поглиблення озера Івор (або Драгобратське озера) з метою формування резервуару води для безперебійної роботи снігових гармат і рушниць.

Готельний фонд Драгобрат буде значно збільшений за рахунок зносу морально і фізично застарілих готелів (притулків) і будівництва п'ятизіркового готельного комплексу "Драго" місткістю 500 чоловік, а також тризіркового готелю на 2000 чоловік "Брато".


Серед населення смт Ясіня, Кваси та інших населених пунктів Рахівського району оголошено конкурс на заміщення вакансій керуючих готелями і комплексами, керівників будівельних бригад і будівельників. Співробітники Олімпійського села Драгобрат будуть отримувати зарплату і соціальне забезпечення на рівні Європейського союзу.


Загальний обсяг інвестиційної програми становить близько 1,5 млрд ЄВРО


P.S. Це чудовий день - 1 квітня - День сміху або День усіх дурнів.
Першого квітня всі жартують, веселяться і влаштовують один одному кумедні розіграші. Цей звичай існує не тільки у нас, а й в багатьох країнах світу. Тільки називають його по-різному: Днем дурня, Днем зозулі, Днем ляльки. А в Україні ж це - День сміху. У цей день прийнято розігрувати родичів, друзів, знайомих і просто незнайомих людей. Тому будьте напоготові: запасіться відчуттям гумору, набором свіжих жартів і забавних віршів, на жарти не ображайтеся, а відповідайте ними ж.

Нет отзывов
Добавить отзыв