О це новини з Буковеля!

Друзі, зимовий сезон на Буковелі відкрився тиждень тому назад. Це означає, що гори вкриті довгоочікуваним снігом, а траси та витяги майже всі подорожують без авторацюють.На новому сайті БУКИ з'явився графік відкриття трас і з нього видно що до 10.12.2016, працюватимуть всі підйомники і велика частина трас!


Станом на сьогоднішній день в Буковелі запущено 7 підйомників і 14 трас


А для того, щоб поринути у зимову казку треба зовсім небагато, – лише встигнути забронювати номери, а також вирішити питання з трансфером якщо Ви подорожуєте без авто.


Ми пропонуємо Вам найкращий спосіб дістатися до будь-якого готелю від ж/д вокзалу або аеропорту (або навпаки) - це забронювати трансфер по Карпатському регіону в "Трансфер до Карпат".


Замовивши у нас трансфер до Яремче, Буковеля чи Драгобрата Ви безумовно отримаєте найбільш мобільний і безпечний спосіб дістатися до пункту Вашого призначення, при цьому отримуючи задоволення від поїздки і заощаджуючи свої гроші і нерви.


Навіщо витрачати час і кошти, звертаючись в транспортні фірми, зідзвонюватися з менеджерами, чекати, поки Вам передзвонять і підтвердять замовлення, якщо можна відразу зателефонувати безпосередньо водію мікроавтобуса і швидко домовитися про оренду машини!


Замовити транспорт на визначений час можна за :


Нет отзывов
Добавить отзыв