Подорожі в гори на позашляховиках

Ми впевнені, що немає такої людини, яка б не хотіла відвідати найцікавіші місця перлини Карпат - мальовничого Яремче.

 Подорожі на джипах Яремче

Отож, давайте знайомитися з нами ближче. Ми "Off-road 4x4 Yaremche" - подаруємо вам чудові емоції, екстремальний відпочинок, активні та незабутні дні у сонячних Карпатах. Все що вам потрібно - це просто насолоджуватися прекрасним видом гір, а про інше ми подбаємо самі!


Екскурсії на УАЗ по Яремче

Щоб замовити послугу катання на позашляховику в Яремче, необхідно!!!

Зв'язатися з нами по телефону

(097) 720 48 09


Ну що ж, приготуйте чашку запашного чаю та сідайте зручніше, адже ми розпочинаємо чудову онлайн-екскурсію по всіх неймовірних куточках нашого міста куди ми відвезем.

Виїзд на гору Синячка (1400м.)


Одне з небагатьох карпатських місць, де можна побачити, як добувають нафту. Просто так посеред гір стоїть нафтова вишка, за нею — ще одна, і далі видніються декілька. Всі працюють беззупину. Підходіть, фотографуйте, цікавтеся процесом.


Ви матимете можливість піднятися на саму вершинку гори. Чудові світлини вам забезпечені, адже довкола така краса.


Ну а тепер перейдемо до найсмачнішої частинки нашої подорожі. Ви вже, мабуть, здогадалися? Саме так, адже тут ростуть найзапашніші карпатські білі грибочки, з порожніми руками не повернетеся, корзина гарантована.


А ще найсмачніші види ягід, як кажуть: "від вибору, до-кольору", усе, що душа забажає (чорниця, малина, ґоґодзи, суниця та ожина).

Вартість поїздки від - 2000 грн.

Гора Синячка, 1400м.

Гора Синячка, 1400м.

Нафтові качалки на маршруті

Карпатські білі грибочки

Гора Синячка, 1400м.

Нафтові качалки на маршруті

Карпатські білі грибочки

Виїзд на гору Маковиця (984м.)


Гора Маковиця – одна з найвищих вершин в околицях міста Яремча. З вершини гори відкривається панорама мальовничих гірських пейзажів: хребет Явірник, вершини Хом'як, Синяк і Довбушанка, а також Говерла і Петрос.


Споглядання цих краєвидів викликає любов до Карпат та бажання повертатися сюди знову. І як завжди найсмачніша частина - це смаколики української кухні на полонині Маковиця (банош з бриндзею, будз, вурда та багато іншого).

Вартість поїздки від - 1400 грн.

Гора Маковиця, 984м.

Вівці на полонині Маковиця

Будз, вурда, бриндза

Гора Маковиця, 984м.

Вівці на полонині Маковиця

Будз, вурда, бриндза

Поїздка на водоспад "Дівочі Сльози"


Водоспад «Дівочі сльози» або «Жіночі сльози» дійсно маленький. Один каскад грайливо, але досить компактно спадає з каміння з висоти приблизно 0,5 м. Він заворожує своєю красою та нікого не залишає байдужим.


Прозора вода, що стікає тисячами найтонших струмочків, і справді нагадує кришталево чисті сльози.


Біля нього облаштовані місця для відпочинку — встановлена дерев’яна альтанка, де можна, наприклад, сховатись від дощу, прихопивши з дому бутерброд, або просто перепочити від тривалої прогулянки, зручно вмостившись на лавах.


На водоспаді Ви обов'язково зробите чудові фото, і у вас буде бажання повернутися сюди ще не один раз.

Вартість мандрівки від - 700 грн.

Водоспад "Дівочі Сльози"

Місця для відпочинку біля водоспаду

Чудові фото гарантовані!

Водоспад "Дівочі Сльози"

Місця для відпочинку біля водоспаду

Чудові фото гарантовані!

Поїздка на панораму Яремче


Відпочинок на вершині нашого чарівного Яремче, з відки відкривається прекрасна панорама на центр міста. Саме тут ви зможете побачити неймовірні краєвиди Яремче.


А ще біля одинокого дерева розташована гойдалка, на якій можна зробити чудові світлини, помріяти та відчути запах карпатського, чистого й свіжого повітря.


Найкраще тут побувати ввечері, коли заходить сонце. Це місце сповнене неймовірною красою та є найромантичнішим, адже перед нами відкривається все вечірнє Яремче з ліхтарями.

Вартість екскурсії від - 700 грн.

Панорама міста Яремче

Гойдалка на вершині

 Вечірнє Яремче

Панорама міста Яремче

Гойдалка на вершині

 Вечірнє Яремче

Дані екскурсії на джипі ідеально підходить для:

  • Сімейного відпочинку з дітьми
  • Компанії друзів
  • Молодих пар

 Джип тури в Карпатах • Джипінг • Екскурсії на джипах

Джипінг - це екстремальний вид відпочинку, що полягає у подоланні туристичних маршрутів по бездоріжжю на автомобілях (джипах та позашляховиках). У цих захоплюючих поїздках може взяти участь будь-яка компанія, у якої є спрага до пригод, і бажає отримати незабутні враження.