Джипінг

Пропонує поїздки на автомобілях-позашляховиках гірськими хребтами й перевалами, з виїздом на вершини та полонини, з яких відкриваються дивовижної краси панорами карпатських гір.


Гарантуємо Вам, що Ви отримаєте від подорожі незабутні враження та моральне задоволення від розкішних пейзажів дикої природи, дзвінких потоків, струнких красунь смерек, цілющого, настояного на запашних травах та живиці, повітря. Все це — прекрасний Карпатський Край.

Джипінг в Карпатах - це екстремальний вид відпочинку та туризму, що полягає у подоланні туристичних маршрутів по бездоріжжю на автомобілях (джипах та позашляховиках). У цих захоплюючих поїздках може взяти участь будь-який, у кого є спрага до пригод, і бажає отримати незабутні враження.

Поїздки в Гори на Джипах

Ви самі взмозі вибрати маршрут екскурсії, час виїзду та тривалість подорожі.

Хочете класно відпочити?

Вам всього лише потрібно подзвонити

по телефону :

096 18 17 073

Ви побачите та відвідаєте те, що самі захочите!!!

Ви самі взмозі вибрати маршрут екскурсії, час виїзду та тривалість подорожі.

Хочете класно відпочити?

Вам всього лише потрібно подзвонити

по телефону :

096 18 17 073

Ви побачите та відвідаєте те, що самі захочите!!!


Організація подорожей на автомобілях-позашляховиках по високогір'ях Карпат.


З величезною радістю хочем повідомити, що ми пропонує туристам міста Яремче нову атракцію - джип сафарі по Карпатам на замовлення! Сафарі - це захоплююча екскурсія, родом зі Східної Африки, спочатку припускає полювання на диких тварин, а з часом перетворилася на мирне подорож по диким куточках різних країн світу, а в якості трофеїв туристи отримують фотознімки, зроблені під час екскурсії.


Тепер у наших туристів з'явилася унікальна можливість відвідати самі важкодоступні куточки Карпат, в тому числі і вершини гір з дивовижно красивими полонинами. Сафарі по Карпатам проходитимуть по спеціально підготовлених маршрутах, які дозволять відвідати куточки незайманої природи, побачити посправжньому дику природу та її мешканців.

Джипінг в Яремче

Джип-сафарі в Карпатах – це можливість відчути себе учасником екстремальної гонки, унікальна подорож, під час якої ви долаєте гірські вершини, круті підйоми і спуски, водні перешкоди.


Ексклюзивні тури на позашляховиках урізноманітять Ваш відпочинок у Яремчі. Враження від цього міні-туру, Ви не забудете ніколи. Море позитиву, екстрим, вибухи емоцій подарує Вам ця захоплююча, приголомшлива пригода. Під час турів по гірських дорогах Яремче, проводяться виїзди на полини, вершини гір, хребти, де вам відкриються неймовірні пейзажі, від яких захоплює дух і завмирає серце.


Подорожі на позашляховиках насичують відпочинок великою кількістю емоцій, дарують купу вражень, відкриють Вам безліч фантастичних краєвидів не вимагаючи при цьому від Вас значних фізичних зусиль. До Ваших послуг кілька потужніх автомобілів спеціально обладнаних для туристичних мандрівок, які здолають і річку, і круті віражі, і глибокі вибоїни. За кермом кожного авто – досвідчені водії-гіди. Така прогулянка звісно розбудить апетит, і тоді ми запропонуємо Вам скуштувати справжній гуцульський обід та запашний шашлик, приготований у Вашій присутності.

джип-сафарі в Карпатах

Ми турбуємось про наших гостей протягом всього часу, проведеного разом. Під час кожної мандрівки ми запланували для Вас короткотривалі зупинки, щоб пригостити чаєм, а також приготуємо смачнючий шашлик та страви гуцульської кухні.


Джипінг до карпатських вершин – чудовий шанс урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Відвідати за кілька годин місця, до яких зазвичай треба витратити кілька днів пішого ходу, можна на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки.


Це, мабуть, одна з найулюбленіших атракцій в Карпатах, яка дозволяє побачити Карпати зовсім з іншого боку, відчути справжній драйв і отримати дивовижно красиві фотознімки. Так що, шановні мандрівники, пакуйте рюкзаки і вперед - за новими враженнями!