Відгуки

Залишити відгук
Олена, Харків
Олена, Харків
Немовірні враження від подорожі квадроциклами! Емоції зашкалювали! Краса природи неповторна! Хочемо ще! Рекомендуємо всім!
Особлива подяка інструкторам Владу та Юрію!
коментувати
Михаил, Киев.
Михаил, Киев.
Приятно начинать отпуск с поездки в хорошей компании! Благодарим водителя за интересный рассказ о местных особенностях, помощь в погрузке вещей и внимательное отношение. С удовольствием буду обращаться к вам снова!
коментувати
Сергій
Сергій
Міша, скажіть будь ласка, коли будемо їхати із Івано-Франківська до Буковелю, чи зупинитесь ви в Паляниці біля деякого прокату? І якщо можете скажіть тут скільки буде коштувати машина за таким маршрутом? нас 5 чоловік
Дякую
коментувати
TRANSFER-DO-KARPAT
TRANSFER-DO-KARPAT
Сергій, мікроавтобус із Івано-Франківська до Буковелю буде коштувати 850грн. Лижі на прокат можна взяти в Татарові! я зупинюсь ВАМ біля хорошого прокату і лижі візьмете дешевше чим в Поляниці
Андрій
Андрій
А ціни досить пристойні- невеликі.
коментувати
Христина
Христина
Міша, велике Вам "дякуємо"!!! Усім читачам рекомендую послуги. Ви будете здивовані і задоволені комунікативністю, почуттям гумору, доброзичливістю водія Міші, ну і, звісно, комфортному перевезенню. Ще раз дуже дякуууєєємооооо!!! Христина і гості з Дніпропетровська ;)
коментувати
олег
олег
було клас
До попередніх записів