Драгобрат

Драгобрат - сама високогірна лижна база України, розташована на висоті 1400 м. над рівнем моря, на стику хвойних лісів і альпійської зони, біля підніжжя гори Стіг (1707 м над рівнем моря) і гірського масиву Близнюка (1883р над рівнем моря).

Підковоподібне розташування гір Свидовецького Хребта створює унікальний природний феномен садиби Драгобрат - наявність стабільного сніжного покриву з листопада по травень місяць. Протягом останніх 30 років відсутність снігу, навіть теплими малосніжними зимами, на курорті Драгобрат не спостерігалося.

Відпочинок на Драгобраті - це сучасний готелі і  котеджі прямо на схилі, поряд з якими знаходяться ресторани,колиби, кафе, сауни,бані, та інші установи, які допоможуть Вам відпочити на європейському рівні. У ресторані Вам на вибір запропонують різноманітні національні та європейські страви. А ввечері, за келихом гарячого вина відвідувачі можуть отримати весь спектр задоволення: від співу на караоке до більярда. Також слід зазначити, що до ваших послуг, можливо, "найвища" дискотека в Україні.

Але все це тільки доповнення до головного. Сніг на Драгобраті є навіть тоді, коли на інших гірськолижних курортах про нього вже давно забули. Все це разом з більш ніж десятьма кілометрами міжнародно визнаних гірськолижних трас і робить його унікальним місцем для любителів активного відпочинку. На Драгобраті цікаво буде лижникові з будь-яким рівнем кваліфікації, є траси всіх рівнів складності - починаючи від учбових і закінчуючи екстремальними трасами для професіоналів.

Ну і звичайно, Драгобрат - рай для сноубордиста - цілина і багато снігу, а кількість трас обмежується тільки Вашими бажаннями. А також прокат різноманітного гірськолижного спорядження і сноубордів, освітлені траси, досвідчені і комунікабельні інструктори, які допоможуть Вам отримати за час відпочинку максимум задоволення.

Пропонуємо вам різноманітне затишне поселення в найближчому до цього курорту місці - Ясинях. Звідси ви щодня легко доберетеся до кращих гірськолижних трас, неабияк заощадивши при цьому на проживанні.

Ясиня - практично ідеальний варіант для любителів Карпатських гір і гірських лиж. У самому селищі досить розвинена інфраструктура: магазини, кафе, колиби, сувеніри, прокат спорядження, 2 бугельні витяги. Дістатися до Драгобрату можна за 20-25 хвилин тільки з Ясіні і тільки на джипах або УАЗика, до Буковеля по новій трасі - всього 13 км. 


Тим, хто хоче побачити первозданну снігову красу високогірних Карпат - на Драгобрат!

Тим, хто шукає комфортні умови для відпочинку, підготовлені схили з трав'яною основою, сніг при будь-якій погоді, вечірнє освітлення - на Буковель!

Розчаруватися неможливо !!!


Ми пропонуємо Вам найкращий спосіб дістатися до будь-якого готелю від ж/д вокзалу або аеропорту (або навпаки) - це забронювати трансфер по Карпатському регіону в "Трансфер до Карпат".


Нет отзывов
Добавить отзыв