НОВОРІЧНА КАЗКА І РІЗДВО 2015 В КАРПАТАХ

Новий Рік в Карпатах 2015 - відмінна можливість відпочити від щоденних турбот, поринути в атмосферу казки і провести час у наймальовничіших місцях України. Гірські ландшафти, свіже повітря, цілющі джерела, насичена екскурсійна програма - це те що зробить ваше перебування Карпатах незабутнім. Особливо слід відзначити гостинність і привітність, з яким тут зустрічають кожного приїжджого. Страви національної кухню, місцеве вино, автентичні традиції та забави, український фольклор нікого не залишать байдужими.


Серце українських Карпат б'ється саме тут - у Яремче. Святкування Нового року серед містичних гір цього Карпатського краю під звуки гуцульських співу в супроводі запальних гуцульських танців точно відзначиться надовго у Вашій пам'яті!


Мрієте зустріти Новий рік в Карпатах? Не пропустіть можливість відзначити Новий 2015 Рік в самому серці Карпатських гір, активно і весело провести свій зимовий відпочинок на кращих гірськолижних курортах України - Буковелі та Драгобраті.


Запрошуєм зустріти Новий Рік та Різдво 2015 в Карпатах! м.Яремче - Котедж "Кам'яний двір"

Місто Яремче вважається справжньою перлиною Карпат. Мальовнича природа, мінеральні джерела, колоритна культура краю і самобутні традиції гуцулів роблять Яремче найбільш популярним туристичним місцем у Івано-Франківській області. Це своєрідний гірський оазис, оточений мальовничими лісами і незайманою природою, де можна чудово провести час катаючись на лижах, або насолоджуючись цілющим повітрям Карпат!

Нет отзывов
Добавить отзыв