Буковель гірськолижний курорт

Зараз все частіше люди воліють відпочивати активно і на відкритому повітрі. Тому приклад популярність гірськолижних курортів. Один з таких курортів знаходиться в Україні. Йдеться про гірськолижному курорті України - Буковель.
Свою історію гірськолижного курорту Буковель веде з 2000 року. З кожним роком Буковель набирає все більшу і більшу популярність, а число відпочиваючих зростає з року в рік.


Буковель — український гірськолижний курорт біля підніжжя гори Буковель, неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, на висоті 900 метрів над рівнем моря, за 30 км від м. Яремче. Найбільший і найсучасніший гірськолижний курорт в Україні. Курорт має рекордну для України кількість витягів 16, розвинену інфраструктуру: вісім комфортабельних готельних комплексів. Транспортне сполучення через гірську дорогу.Розташований біля населеного пункту Поляниця. Курорт активно розвивається, більша частина будівель було збудовано в останні кілька років. Ведуться роботи з розширення інфраструктури та прокладення нових лижних трас. У 2010 відкрито трасу могул та трасу слалом-гігант.


Вид на Буковель 


Буковель спочатку проектувався, як гірськолижний курорт, причому він визнаний, як самий розвиваючийся гірськолижний курорт у всьому світі. Однак там виявилися джерела мінеральних вод, корисність яких підтверджені сертифікатами відповідних установ. 
Але все-таки люди їздять сюди більшою мірою для активного відпочинку. Отже, що ми маємо для такого популярного останнім часом гірськолижного відпочинку.


 • Траси для гірськолижників і сноубордистів - 56 км., з протяжністю від 300 до 2350 метрів. Складність трас - прості, траси середньої складності, складні траси. На всіх трасах встановлено обладнання для нанесення штучного снігу, якщо немає природного. 
 • 16 підйомників, з різною швидкістю підйому і місткістю.
 • Школа для гірськолижників і сноубордистів, причому навчання можуть проходити як діти, так і люди похилого віку.
 • Дитячий розважальний центр.
 • Сноупарк з різними трасами складності і горами різної крутості.
 • сноубайк (велосипед + лижі) і траси для нього.
 • Скалодром.
 • Пейнтбол клуб і тир.
 • Велопарк, є гірські траси різного рівня складності і для велопрогулянок.
 • Критий каток.
 • Готельний комплекс з різними рівнями проживання.
 • Пункти прокату спорядження. Є і в навколишніх селах пункти прокату,там спорядження майже вдвічі дешевше.
 • Пункти громадського харчування та відпочинку.
 • А також багато всього цікавого.

Буковель погода 


Клімат в Буковель м'який, великих перепадів температури немає, з усіх боків від вітрів захищають гори. Температура повітря, як і у всіх горах, міняється залежно від висоти над рівнем моря (чим вище, тим температура повітря нижче). Погода в Буковель сприяє активному відпочинку практично цілий рік, все залежить від того, як ви хотіли б відпочити. 
Нижче, ми вам представляємо таблицю з погодою в Буковель на цілий рік. У таблиці представлена середньомісячна температура. Насправді можливі невеликі відхилення в ту чи іншу сторону.


Погода в Буковель


Погода в Буковель - січень. Як ми бачимо з таблиці, температура повітря сприяє активному відпочинку, проте любителів сонця хочу розчарувати, велика частина днів похмурі.
Погода в Буковель - лютий. У лютому продовжуємо радіти зимовим видам спорту. Кількість сонячних трохи збільшиться, але похмурі дні переважають. Снігових днів небагато - близько чотирьох.
Погода в Буковель - березень. Починається весна і це не може позначитися на погоді в Буковель. Приходять вже дні з дощами (близько трьох днів), але і сніг також може йти (два дні).
Погода в Буковель - квітень. Весна бере своє, кількість сонячних днів збільшується до 15. Природа оживає після зимової сплячки і відпочиваючі переходять на активний відпочинок в літній час.
Погода в Буковель - травень. Хоч сонячних днів стає більше половини. Але днів з дощами теж немало - 11.
Погода в Буковель - червень. Сонячних днів - 9, дощових - 4. Температура говорить сама за себе, різких перепадів немає. Гори, чисте повітря, краса.
Погода в Буковель - липень. Це самий дощовий місяць у році. Однак, не треба сумувати, сонячних днів немало - 19, та й дощі тут не затяжні.
Погода в Буковель - серпень. Сонячних днів - 21, дощових - 9.
Погода в Буковель - вересень. Сонячних днів - 4, дощових - 4, інші похмурі.
Погода в Буковель - жовтень. Жовтень є одним з найбільш сухих місяців в році.
Погода в Буковель - листопад. Самий сухий місяць, очікується один дощовий день. До кінця місяця можна переходити на зимові види спорту, обладнання на трасах дозволяє це робити.
Погода в Буковель - грудень. Крім дощу (один день), також спостерігаємо і випадання снігу (два дні). Починаючи з різдвяних канікул, також і очікуємо збільшення цін на всі види послуг.


Карта Буковель

Приємного вам відпочинку і нових цікавих відкриттів.

Фото Буковель

Нет отзывов
Добавить отзыв